Twój niezwykły sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, żeby zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie część świadczonych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać właściwy plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz szansę wypróbowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To korzystne rozwiązanie, gdy planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale także sprawdzić koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.